Szukaj mieszkania

Katalog mieszkań

Powierzchnia m2
-
 
Oferty: 285 / 285
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
O4.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
54,59 m2
Cena brutto:
429 000 zł
7 859 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
O4.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
54,95 m2
Cena brutto:
445 000 zł
8 098 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A49.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
369 000 zł
8 261 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A50.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
325 000 zł
7 935 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A50.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
355 000 zł
7 947 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A51.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
325 000 zł
7 935 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A51.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
355 000 zł
7 947 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A52.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
379 000 zł
8 484 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A53.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
339 000 zł
8 276 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A53.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
369 000 zł
8 261 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A54.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
325 000 zł
7 935 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A54.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
355 000 zł
7 947 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A55.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
325 000 zł
7 935 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A56.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
369 000 zł
8 261 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A57.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
329 000 zł
8 032 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A57.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
366 000 zł
8 193 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A58.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
325 000 zł
7 935 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A58.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
355 000 zł
7 947 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A59.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
325 000 zł
7 935 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A60.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
339 000 zł
8 276 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A61.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
359 000 zł
8 765 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A61.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
359 000 zł
8 037 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A62.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
335 000 zł
8 179 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A62.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
355 000 zł
7 947 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A63.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
335 000 zł
8 179 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A63.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
355 000 zł
7 947 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A64.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
329 000 zł
8 032 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 6B
A64.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
369 000 zł
8 261 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 8
D17.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
389 000 zł
8 660 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 8
D17.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
375 000 zł
7 653 zł / m2