Szukaj mieszkania
Katalog mieszkań
Oferty:
285 / 285
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M32
M32
Na Miasteczku
Piętro
3
Pokoje
1
Powierzchnia
25,95 m2
Cena brutto:
420 390 zł
16 200 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M33
M33
Na Miasteczku
Piętro
3
Pokoje
1
Powierzchnia
25,95 m2
Cena brutto:
420 390 zł
16 200 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M35
M35
Na Miasteczku
Piętro
3
Pokoje
2
Powierzchnia
36,29 m2
Cena brutto:
587 898 zł
16 200 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 6B
C3.1
C3.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
75,12 m2
Cena brutto:
549 000 zł
7 308 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 6B
C3.2
C3.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
69,44 m2
Cena brutto:
505 000 zł
7 272 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 6B
C4.1
C4.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
75,12 m2
Cena brutto:
599 000 zł
7 974 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 6B
C4.2
C4.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
69,44 m2
Cena brutto:
499 000 zł
7 186 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 6B
J7.1
J7.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
75,06 m2
Cena brutto:
549 000 zł
7 314 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 6B
J7.2
J7.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
68,47 m2
Cena brutto:
499 000 zł
7 288 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 6B
J8.1
J8.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
68,47 m2
Cena brutto:
499 000 zł
7 288 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 6B
J9.1
J9.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
68,47 m2
Cena brutto:
499 000 zł
7 288 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 6B
J9.2
J9.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
75,06 m2
Cena brutto:
549 000 zł
7 314 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
N1.1
N1.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
60,35 m2
Cena brutto:
485 000 zł
8 036 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
N1.2
N1.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
59,99 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 751 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
N2.1
N2.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
59,99 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 751 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
N2.2
N2.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
59,99 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 751 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
N3.1
N3.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
59,99 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 751 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
N3.2
N3.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
60,35 m2
Cena brutto:
485 000 zł
8 036 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
N4.1
N4.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
60,35 m2
Cena brutto:
485 000 zł
8 036 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
N4.2
N4.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
59,99 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 751 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
N5.1
N5.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
59,99 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 751 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
N5.2
N5.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
59,99 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 751 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
N6.1
N6.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
59,99 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 751 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
N6.2
N6.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
60,35 m2
Cena brutto:
485 000 zł
8 036 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
O1.1
O1.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
54,95 m2
Cena brutto:
445 000 zł
8 098 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
O1.2
O1.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
54,59 m2
Cena brutto:
429 000 zł
7 859 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
O2.1
O2.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
54,59 m2
Cena brutto:
429 000 zł
7 859 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
O2.2
O2.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
54,59 m2
Cena brutto:
429 000 zł
7 859 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
O3.1
O3.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
54,59 m2
Cena brutto:
429 000 zł
7 859 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 7
O3.2
O3.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
54,59 m2
Cena brutto:
429 000 zł
7 859 zł / m2