Szukaj mieszkania
Katalog mieszkań
Oferty:
285 / 285
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 1
M08
M08
Na Miasteczku
Piętro
Parter
Pokoje
1
Powierzchnia
25,1 m2
Cena brutto:
389 050 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 1
M18
M18
Na Miasteczku
Piętro
2
Pokoje
1
Powierzchnia
25,93 m2
Cena brutto:
414 880 zł
16 000 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 1
M30
M30
Na Miasteczku
Piętro
3
Pokoje
1
Powierzchnia
25,09 m2
Cena brutto:
406 458 zł
16 200 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 1
M34
M34
Na Miasteczku
Piętro
3
Pokoje
1
Powierzchnia
25,44 m2
Cena brutto:
412 128 zł
16 200 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Etap 4
A9.1
A9.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
41,48 m2
Cena brutto:
359 000 zł
8 655 zł / m2
Mieszkanie
Wolne
Etap 4
A9.2
A9.2
Gwiazdowo
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
45,29 m2
Cena brutto:
389 000 zł
8 589 zł / m2
Mieszkanie
Wolne
Etap 2
D1.1
D1.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
45,39 m2
Cena brutto:
375 000 zł
8 262 zł / m2
Mieszkanie
Wolne
Etap 2
D1.2
D1.2
Gwiazdowo
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49,66 m2
Cena brutto:
409 000 zł
8 236 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Etap 2
D2.1
D2.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
45,39 m2
Cena brutto:
365 000 zł
8 041 zł / m2
Mieszkanie
Wolne
Etap 2
D2.2
D2.2
Gwiazdowo
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49,66 m2
Cena brutto:
395 000 zł
7 954 zł / m2
Mieszkanie
Wolne
Etap 2
D3.1
D3.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
45,39 m2
Cena brutto:
365 000 zł
8 041 zł / m2
Mieszkanie
Wolne
Etap 2
D3.2
D3.2
Gwiazdowo
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49,66 m2
Cena brutto:
395 000 zł
7 954 zł / m2
Mieszkanie
Wolne
Etap 2
D4.1
D4.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
45,39 m2
Cena brutto:
365 000 zł
8 041 zł / m2
Mieszkanie
Wolne
Etap 2
D4.2
D4.2
Gwiazdowo
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49,66 m2
Cena brutto:
369 000 zł
7 431 zł / m2
HOT OFERTA
Mieszkanie
Rezerwacja
Etap 2
D5.1
D5.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
45,39 m2
Cena brutto:
365 000 zł
8 041 zł / m2
Mieszkanie
Wolne
Etap 2
D5.2
D5.2
Gwiazdowo
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49,66 m2
Cena brutto:
389 000 zł
7 833 zł / m2
Mieszkanie
Wolne
Etap 2
D6.1
D6.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
45,39 m2
Cena brutto:
365 000 zł
8 041 zł / m2
Mieszkanie
Wolne
Etap 2
D6.2
D6.2
Gwiazdowo
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49,66 m2
Cena brutto:
389 000 zł
7 833 zł / m2
Mieszkanie
Wolne
Etap 2
D7.1
D7.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
45,39 m2
Cena brutto:
365 000 zł
8 041 zł / m2
Mieszkanie
Wolne
Etap 2
D7.2
D7.2
Gwiazdowo
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49,66 m2
Cena brutto:
389 000 zł
7 833 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Etap 2
D8.1
D8.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
45,39 m2
Cena brutto:
369 000 zł
8 130 zł / m2
Mieszkanie
Wolne
Etap 2
D8.2
D8.2
Gwiazdowo
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49,66 m2
Cena brutto:
389 000 zł
7 833 zł / m2
Dom szeregowy
Rezerwacja
Budynek 6B
J8.2
J8.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
68,47 m2
Cena brutto:
499 000 zł
7 288 zł / m2
Dom szeregowy
Rezerwacja
Etap 4
N9.1
N9.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
60,35 m2
Cena brutto:
485 000 zł
8 036 zł / m2
Dom szeregowy
Rezerwacja
Etap 4
N9.2
N9.2
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
60,35 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 705 zł / m2
Dom szeregowy
Wolne
Etap 4
O5.1
O5.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
54,95 m2
Cena brutto:
459 000 zł
8 353 zł / m2
Dom szeregowy
Rezerwacja
Etap 4
O5.2
O5.2
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
54,95 m2
Cena brutto:
429 000 zł
7 807 zł / m2
Dom szeregowy
Wolne
Etap 4
O6.1
O6.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
54,95 m2
Cena brutto:
429 000 zł
7 807 zł / m2
Dom szeregowy
Wolne
Etap 4
O6.2
O6.2
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
54,95 m2
Cena brutto:
429 000 zł
7 807 zł / m2
Dom szeregowy
Wolne
Etap 4
O7.1
O7.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
54,95 m2
Cena brutto:
429 000 zł
7 807 zł / m2