Szukaj mieszkania
Katalog mieszkań
Oferty:
285 / 285
Mieszkanie
Wolne
Etap 5
A22.2
A22.2
Gwiazdowo
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
45,29 m2
Cena brutto:
369 000 zł
8 147 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 6B
A49.1
A49.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
329 000 zł
8 032 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 6B
A52.1
A52.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
339 000 zł
8 276 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 6B
A55.2
A55.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
355 000 zł
7 947 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 6B
A56.1
A56.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
40,96 m2
Cena brutto:
329 000 zł
8 032 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 6B
A59.2
A59.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
355 000 zł
7 947 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 6B
A60.2
A60.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
44,67 m2
Cena brutto:
369 000 zł
8 261 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 11
D21.2
D21.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
385 000 zł
7 857 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 11
D23.1
D23.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
399 000 zł
8 882 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 11
D27.2
D27.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
385 000 zł
7 857 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 11
D28.2
D28.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
385 000 zł
7 857 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 11
D29.2
D29.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
395 000 zł
8 061 zł / m2
Mieszkanie
Rezerwacja
Budynek 11
D30.2
D30.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
395 000 zł
8 061 zł / m2
Mieszkanie
Wolne
Budynek 11
D32.1
D32.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
399 000 zł
8 882 zł / m2
Dom szeregowy
Rezerwacja
Budynek 12
F13.1
F13.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
75,57 m2
Cena brutto:
579 000 zł
7 662 zł / m2
Dom szeregowy
Rezerwacja
Budynek 12
F13.2
F13.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
67,31 m2
Cena brutto:
499 000 zł
7 413 zł / m2
Dom szeregowy
Rezerwacja
Budynek 12
F15.1
F15.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
67,31 m2
Cena brutto:
499 000 zł
7 413 zł / m2
Dom szeregowy
Wolne
Etap 4
N10.1
N10.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
60,35 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 705 zł / m2
Dom szeregowy
Wolne
Etap 4
N10.2
N10.2
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
60,35 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 705 zł / m2
Dom szeregowy
Rezerwacja
Etap 4
N11.1
N11.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
60,35 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 705 zł / m2
Dom szeregowy
Rezerwacja
Etap 4
N11.2
N11.2
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
60,35 m2
Cena brutto:
485 000 zł
8 036 zł / m2
Dom szeregowy
Rezerwacja
Budynek 12
N17.1
N17.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
60,35 m2
Cena brutto:
499 000 zł
8 268 zł / m2
Dom szeregowy
Rezerwacja
Budynek 12
N18.1
N18.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
59,99 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 751 zł / m2
Dom szeregowy
Wolne
Etap 4
O10.1
O10.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
54,95 m2
Cena brutto:
429 000 zł
7 807 zł / m2
Dom szeregowy
Wolne
Etap 4
O10.2
O10.2
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
54,95 m2
Cena brutto:
459 000 zł
8 353 zł / m2
Dom szeregowy
Wolne
Etap 4
O11.1
O11.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
54,95 m2
Cena brutto:
459 000 zł
8 353 zł / m2
Dom szeregowy
Wolne
Etap 4
O11.2
O11.2
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
54,95 m2
Cena brutto:
409 000 zł
7 443 zł / m2
HOT OFERTA
Dom szeregowy
Wolne
Etap 4
O12.1
O12.1
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
54,95 m2
Cena brutto:
445 000 zł
8 098 zł / m2
Dom szeregowy
Wolne
Etap 4
O12.2
O12.2
Gwiazdowo
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
54,95 m2
Cena brutto:
455 000 zł
8 280 zł / m2
Dom szeregowy
Rezerwacja
Budynek 12
O15.1
O15.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
54,59 m2
Cena brutto:
435 000 zł
7 968 zł / m2