Szukaj mieszkania

Katalog mieszkań

Powierzchnia m2
-
 
Oferty: 285 / 285
Apartament
Rezerwacja
Budynek B2
B2.M-12
Fuelda
Piętro
2
Pokoje
3
Powierzchnia
46,1 m2
Cena brutto:
571 640 zł
12 400 zł / m2
Apartament
Wolne
Budynek B2
B2.M-14
Fuelda
Piętro
2
Pokoje
3
Powierzchnia
45,96 m2
Cena brutto:
560 712 zł
12 200 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M01
Na Miasteczku
Piętro
Parter
Pokoje
2
Powierzchnia
32,11 m2
Cena brutto:
497 705 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M02
Na Miasteczku
Piętro
Parter
Pokoje
1
Powierzchnia
25,09 m2
Cena brutto:
388 895 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M03
Na Miasteczku
Piętro
Parter
Pokoje
1
Powierzchnia
25,09 m2
Cena brutto:
388 895 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M04
Na Miasteczku
Piętro
Parter
Pokoje
1
Powierzchnia
25,09 m2
Cena brutto:
388 895 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M05
Na Miasteczku
Piętro
Parter
Pokoje
1
Powierzchnia
25,95 m2
Cena brutto:
402 225 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M06
Na Miasteczku
Piętro
Parter
Pokoje
1
Powierzchnia
25,95 m2
Cena brutto:
402 225 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M07
Na Miasteczku
Piętro
Parter
Pokoje
1
Powierzchnia
25,44 m2
Cena brutto:
394 320 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M09
Na Miasteczku
Piętro
1
Pokoje
1
Powierzchnia
25,93 m2
Cena brutto:
401 915 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M10
Na Miasteczku
Piętro
1
Pokoje
2
Powierzchnia
32,11 m2
Cena brutto:
481 650 zł
15 000 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M11
Na Miasteczku
Piętro
1
Pokoje
1
Powierzchnia
25,09 m2
Cena brutto:
388 895 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M12
Na Miasteczku
Piętro
1
Pokoje
1
Powierzchnia
25,09 m2
Cena brutto:
388 895 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M13
Na Miasteczku
Piętro
1
Pokoje
1
Powierzchnia
25,09 m2
Cena brutto:
388 895 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M14
Na Miasteczku
Piętro
1
Pokoje
1
Powierzchnia
25,95 m2
Cena brutto:
402 225 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M15
Na Miasteczku
Piętro
1
Pokoje
1
Powierzchnia
25,95 m2
Cena brutto:
402 225 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M16
Na Miasteczku
Piętro
1
Pokoje
1
Powierzchnia
25,44 m2
Cena brutto:
394 320 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M17
Na Miasteczku
Piętro
1
Pokoje
2
Powierzchnia
36,29 m2
Cena brutto:
562 495 zł
15 500 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M19
Na Miasteczku
Piętro
2
Pokoje
2
Powierzchnia
32,11 m2
Cena brutto:
513 760 zł
16 000 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M20
Na Miasteczku
Piętro
2
Pokoje
1
Powierzchnia
25,09 m2
Cena brutto:
401 440 zł
16 000 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M21
Na Miasteczku
Piętro
2
Pokoje
1
Powierzchnia
25,09 m2
Cena brutto:
401 440 zł
16 000 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M22
Na Miasteczku
Piętro
2
Pokoje
1
Powierzchnia
25,09 m2
Cena brutto:
401 440 zł
16 000 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M23
Na Miasteczku
Piętro
2
Pokoje
1
Powierzchnia
25,95 m2
Cena brutto:
415 200 zł
16 000 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M24
Na Miasteczku
Piętro
2
Pokoje
1
Powierzchnia
25,95 m2
Cena brutto:
395 000 zł
15 222 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M25
Na Miasteczku
Piętro
2
Pokoje
1
Powierzchnia
25,44 m2
Cena brutto:
407 040 zł
16 000 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M26
Na Miasteczku
Piętro
2
Pokoje
2
Powierzchnia
36,29 m2
Cena brutto:
580 640 zł
16 000 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M27
Na Miasteczku
Piętro
3
Pokoje
1
Powierzchnia
25,93 m2
Cena brutto:
414 880 zł
16 000 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M28
Na Miasteczku
Piętro
3
Pokoje
2
Powierzchnia
32,11 m2
Cena brutto:
513 760 zł
16 000 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M29
Na Miasteczku
Piętro
3
Pokoje
1
Powierzchnia
25,09 m2
Cena brutto:
401 440 zł
16 000 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 1
M31
Na Miasteczku
Piętro
3
Pokoje
1
Powierzchnia
25,09 m2
Cena brutto:
406 458 zł
16 200 zł / m2