Szukaj mieszkania
Katalog mieszkań
Oferty:
285 / 285
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 8
D18.1
D18.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
389 000 zł
8 660 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 8
D18.2
D18.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
375 000 zł
7 653 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 8
D19.1
D19.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
389 000 zł
8 660 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 8
D19.2
D19.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
375 000 zł
7 653 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 8
D20.1
D20.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
389 000 zł
8 660 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 8
D20.2
D20.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
375 000 zł
7 653 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D21.1
D21.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
399 000 zł
8 882 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D22.1
D22.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
399 000 zł
8 882 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D22.2
D22.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
385 000 zł
7 857 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D23.2
D23.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
385 000 zł
7 857 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D24.1
D24.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
399 000 zł
8 882 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D24.2
D24.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
385 000 zł
7 857 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D25.1
D25.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
399 000 zł
8 882 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D25.2
D25.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
385 000 zł
7 857 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D26.1
D26.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
399 000 zł
8 882 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D26.2
D26.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
385 000 zł
7 857 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D27.1
D27.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
399 000 zł
8 882 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D28.1
D28.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
399 000 zł
8 882 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D29.1
D29.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
399 000 zł
8 882 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D30.1
D30.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
399 000 zł
8 882 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D31.1
D31.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
3
Powierzchnia
44,92 m2
Cena brutto:
395 000 zł
8 793 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D31.2
D31.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
385 000 zł
7 857 zł / m2
Mieszkanie
Sprzedane
Budynek 11
D32.2
D32.2
Gwiazdowoxx
Piętro
1
Pokoje
3
Powierzchnia
49 m2
Cena brutto:
385 000 zł
7 857 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 12
F14.1
F14.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
67,31 m2
Cena brutto:
499 000 zł
7 413 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 12
F14.2
F14.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
67,31 m2
Cena brutto:
499 000 zł
7 413 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 12
F15.2
F15.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
75,57 m2
Cena brutto:
589 000 zł
7 794 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 12
N17.2
N17.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
59,99 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 751 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 12
N18.2
N18.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
59,99 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 751 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 12
N19.1
N19.1
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
59,99 m2
Cena brutto:
465 000 zł
7 751 zł / m2
Dom szeregowy
Sprzedane
Budynek 12
N19.2
N19.2
Gwiazdowoxx
Piętro
Parter
Pokoje
4
Powierzchnia
60,35 m2
Cena brutto:
485 000 zł
8 036 zł / m2