Inwestycje zrealizowane

Invest Complex

Inwestycje zrealizowane

Nowoczesna Villa ul. Nowiny

Oferta

Status: Zrealizowane
Lokalizacja: Luboń, Komorniki
Metraż: 81,80 m2
Liczba pokoi: 4
Miejsce parkingowe: 2 gratis


Nowoczesna Villa to nowoczesne, przytulne i kameralne osiedle składające się z 34 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Lokalizacja

Osiedle zlokalizowane w spokojnej części Lubonia przy ulicy Nowina. Przeważa tutaj prestiżowa zabudowa jednorodzinna jest bardzo cicho, spokojnie i bezpiecznie. Wielkim atutem inwestycji jest jej położenie wśród terenów zielonych, co gwarantuje znakomite warunki do aktywnego wypoczynku czy relaksu na łonie przyrody. W okolicy znajdą Państwo pełną infrastrukturę miejską, publiczne szkoły, przedszkola, sklepy i punkty usługowe. Z tego miejsca bardzo blisko jest zarówno do ścisłego centrum Lubonia jak i Komornik.

Domy w cenie mieszkania

Osiedle Nowoczesna Villa to niepowtarzalna okazja zakupu domu ok 81,80 mkw wraz z dużym 330 metrowym ogrodem w cenie mieszkania. W porównaniu do wysokich opłat czynszowych, które są w budynkach wielorodzinnych, utrzymanie własnego domu jednorodzinnego jest tańsze. Brak części wspólnych takich jak garaż podziemny, klatki schodowe czy windy zdecydowanie obniża koszty utrzymania. Ta inwestycja nie ma opłat związanych ze wspólnotą, ponieważ każdy budynek jest na osobno wydzielonej działce.

Oferowane domy zbudowane są w tradycyjnej technologii i wyposażone są we wszystkie media miejskie. Cechami wyróżniającymi inwestycję to nowoczesna architektura, stonowana kolorystyka, płaskie dachy, duże przeszklenia, które sprawiają, iż wszystkie pomieszczenia są doskonale doświetlone. Każdy z domów posiada przestronną część dzienną z kominkiem, z której wychodzimy do własnego ogrodu. Na parterze znajduje się salon, jadalnia, kuchnia i łazienka. Na piętrze zaprojektowano dwie sypialnie, suszarnię i łazienkę. Podział na strefę dzienną i wypoczynkową umożliwia wygodne i niezależne funkcjonowanie wszystkich domowników.

Duże 330 metrowe słoneczne, skierowane na południowy zachód ogrody otaczające budynki są nie tylko estetycznym dopełnieniem architektury, ale zapewniają mieszkańcom miejsce wypoczynku i relaksu. Na życzenie klienta istnieje możliwość wybudowania garażu. Z uwagi na to, iż wszystkie ściany wewnętrzne nie stanowią konstrukcji budynku w momencie zakupu na wczesnym etapie każdy dom może być dowolnie zaaranżowany wewnątrz tak, aby jak najpełniej odpowiadał Państwa indywidualnym potrzebom.

Osiedle Natura ul. Młyńska

Oferta

Status: Zrealizowane
Lokalizacja: Komorniki
Metraż: 78,60 m2
Liczba pokoi: 4
Miejsce parkingowe: 2 gratis


Osiedle Natura zlokalizowana jest w Komornikach przy ulicy Młyńskiej. Jest to urokliwy i klimatyczny kompleks 36 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Oferowane domy wykonane będą w tradycyjnej technologii z wysokiej jakości materiałów zapewniając tym samym poczucie solidności i trwałości oraz wyposażone będą we wszystkie media miejskie. Każdy dom posiadał będzie piękny i przestronny 300 metrowy ogród.

Budynki posiadają dwie kondygnacje naziemne . Na pierwszym poziomie zaprojektowano otwartą przestrzeń części dziennej na którą składają się salon z miejscem na kominek oraz wyjściem na ogród, kuchnia, łazienka oraz wiatrołap. Na drugiej kondygnacji znajdują się trzy sypialnie oraz duża łazienka. Na wczesnym etapie budowy istnieje możliwość swobodnej aranżacji ścian wewnętrznych, oraz można nanieść zmiany rozkładu poszczególnych instalacji w stosunku do projektu standardowego. Wysoki standard, znakomite położenie inwestycji w centrum Komornik, a jednocześnie urokliwe sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego gwarantuje komfort kontaktu z naturą oraz uczucie relaksu bez konieczności rezygnacji z jakichkolwiek udogodnień życia w mieście.

Apartamenty przy Rusałce

Oferta

Status: Zrealizowane
Lokalizacja: Poznań
Metraż: 66,86 - 71,532
Liczba pokoi: 3
Miejsce parkingowe: 1 gratis


Apartamenty przy Rusałce to nowoczesna, lekka architektura wkomponowana w pełną zieleni okolicę.

Kompleks będzie składał się 12 apartamentów o podwyższonym standardzie o powierzchni od 66,86 do 71,53mkw. Apartamenty na parterze zostały zaprojektowane z dużymi ogrodami o powierzchni użytkowej samej zieleni od 109 do 235mkw, natomiast te na piętrze posiadają przestronne 20 metrowe tarasy.

Nowoczesny charakter budynku oddawać będą duże przeszklenia sprawiające, że mieszkania są doskonale doświetlone.

Każdy apartament będzie wyposażony w rolety zewnętrzne z pełną automatyką oraz możliwością czasowego programowania, kominki a także okna wyposażone w pakiet trzyszybowy.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaprojektowaliśmy atrakcyjny plac zabaw, a zaaranżowane tereny zielone nadają osiedlu kameralny charakter.

Apartamenty Przy Rusałce usytuowane są w centrum Poznania – w pięknej okolicy na poznańskich Jeżycach (na ulicy Dunajeckiej)

Os. Leśne II ul. Stawna

Osiedle Leśne ul. Spacerowa

Osiedle Zielone

Osiedle Południowe III ul. Skryta

Osiedle Południowe II ul. Południowa

Czarna Droga

Jarocin centrum

Nowoczesna Villa Zalasewo

Inwestycja zrealizowana.

Otoczenie przyjazne rodzinie!

Osiedle Nowoczesna Villa w Zalasewie to kompleks 36 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Inwestycja składa się z dwóch etapów: pierwszy obejmuje 20 lokali, drugi 16.

Budynki występują w dwóch wariantach metrażowych 80 mkw i 106 mkw.

Zbudowane zostaną w tradycyjnej technologii oraz wyposażone we wszystkie media miejskie.

Mieszkania o metrażu 106mkw mogą być w dwóch wariantach: pierwszy z nich zakłada na parterze lokalu przestronny salon z kominkiem i aneksem kuchennym oraz wc. Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie oraz przestronną łazienkę.

Drugi wariant przewiduje zmianę na parterze w postaci wyodrębnienia dodatkowej sypialni. Wtedy układ zakłada na parterze salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz wc. Piętro pozostaje bez zmian – zaprojektowano trzy sypialnie oraz przestronną łazienkę.

Każdy lokal posiada bardzo duże, nowoczesne okna, które nadają wnętrzu poczucie jasności oraz przytulności.

Do każdego domu przynależy duży ogród oraz dwa miejsca parkingowe.

Infrastruktura w pobliżu inwestycji jest bardzo dobrze rozwinięta, co zapewnia komfort codziennego życia.

Os. Południowe ul. Garncarska