O firmie

O firmie Invest Complex

Kształtujemy przestrzeń by była piękna, funkcjonalna i przyjazna!


Jesteśmy stabilną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim. Zespół Invest Complex to przedstawiciele różnych branż, którzy zdobywali swoją wiedzę i umiejętności przy wielu projektach realizowanych na przestrzeni wielu lat.

Doświadczeniu, które posiadamy, towarzyszy otwartość na nowoczesne rozwiązania technologiczne i innowacyjność. Każda nasza inwestycja to działanie przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, podparte rzetelnym rozeznaniem w aktualnych tendencjach na rynku i potrzebach naszych Klientów.

Projektując, bierzemy pod uwagę szereg czynników, a przede wszystkim lokalizację, dostępną infrastrukturę i funkcjonalność budowanych mieszkań. Dbamy o komfortowe rozkłady lokali, wstępnie zagospodarowujemy teren wokół budynków. Nasze osiedla powstają w miejscach, gdzie można zażywać rekreacji podczas spacerów w okolicznych terenach zielonych. Jednocześnie lokujemy je tak, by ułatwić mieszkańcom dostęp do niezbędnej infrastruktury.

Invest Complex to firma, która stawia na nowoczesność, solidność i najwyższą jakość. U nas skorzystacie Państwo z oferty komfortowych mieszkań w racjonalnych, przystępnych cenach.


Kontakt
Invest Complex

Sprawiamy, że Twoje życie staje się łatwiejsze!

NAJLEPSZE OFERTY

Mieszkania z Invest Complex to malowniczo położone lokale zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością. Oferujemy Państwu najlepszą ofertę, która idealnie łączy wygodę, jakość i atrakcyjną cenę.

01

NAJLEPSZI SPECJALIŚCI

Architekci, projektanci, specjaliści oraz wykonawcy, z którymi współpracuje Invest Complex, to wysoce wyspecjalizowani fachowcy. Stoi za nimi długoletnia praktyka i wiele świetnie zrealizowanych przedsięwzięć.

02

NAJLEPSZA LOKALIZACJA

Posiadające pełną infrastrukturę osiedla Invest Complex położone są w otoczeniu urokliwej przyrody parku, w niedużej odległości od miasta. Umiejscowione są tak dogodnie, że nie dociera tu wrzawa hałaśliwego centrum.

03
Invest Complex

Nasze domy

Nasze domy projektujemy i wykonujemyy z myślą o Państwa komforcie. Na każdym etapie prac – od fazy konceptu, przez budowę, aż po wykończenie – realizujemy wizję mieszkania, które swoją wygodą i funkcjonalnością zadowoli nawet najbardziej wymagających lokatorów.

Najlepsze oferty

Kompetentny zespół

Generalny wykonawca

Nowoczesne rozwiązania

Najwyższej jakości materiały

Najlepsi architekci

Świetne lokalizacje

Atrakcyjne ceny

Wieloletnie doświadczenie