Strefa korzyści

FINANSOWANIE

Jako deweloper dostosowujemy ofertę do możliwości finansowych naszych klientów, jesteśmy w tym zakresie elastyczni. Finansowanie domu po zawarciu umowy deweloperskiej przebiega w dogodnych transzach.

Fachowa wiedza

Razem z naszym niezależnym ekspertem finansowym pomożemy skompletować oraz wypełnić wymagane dokumenty. Ekspert przeliczy zdolność kredytową, przedstawi prawdopodobną wysokość raty kredytu, odpowie na wszelkie pytania, rozwieje wątpliwości, a jego pomoc jest bezpłatna. Dzięki temu cały proces zakupu nieruchomości będzie przebiegał płynnie i bezstresowo. Możecie na nas liczyć!

MIESZKANIE POD KLUCZ

By uprzyjemnić państwu proces wprowadzenia się do nowego mieszkania oferujemy państwu pełen zakres usług projektowych i wykonawczych.

Fachowa wiedza

Zespół naszych specjalistów będzie czuwał nad zamówieniem materiałów do wykonywanych prac, wsparciem projektantów, a co za tym idzie szerokim wachlarzem aranżacji wnętrz aż do momentu zakończenia wszystkich prac. Z naszą pomocą bardzo łatwo zmienisz swoje życie na lepsze

PROGRAM REKOMENDACJI

Będąc deweloperem który bazuje na rzetelności i wysokim standardzie obsługi, wiemy ze spora część naszych klientów bazuje na opinii znajomych lub bliskich którzy zawarli z nami wcześniej umowę zakupu mieszkania. Jeżeli zarówno ty jesteś zadowolony z dotychczasowej współpracy możesz polecić swojemu znajomemu ofertę Invest Complex, jeśli klient podpisze umowę na kupno mieszkania spółka oferuje 5000 zł na zakupy w Leroy Merlin.
Scroll to Top